Luxo Armadura Nárazníka Č Para S9 S10 Plus S10e 9 Prova de Choque Da Tampa Robiť Caso c0528

Luxo Armadura Nárazníka Č Para S9 S10 Plus S10e 9 Prova de Choque Da Tampa Robiť Caso c0528

a59080

Novinka

Skladom

€7.15 €5.86
Počet

Štítky: lyžice luxo, žltá luxo, interne s5, s10e obrazovke, nárazník s rezacím zariadením s10, gruzínsko samsung, armor prípade samsung, nárazník prípade galaxy s10e, deka luxo, nárazník galaxy s10e.

Pre Samsung Galaxy S Rezacím Zariadením S10 Plus Prípade Brnenie Bumper Kryt

Funkcie

Okamžité kompatibilita s Qi Bezdrôtové Nabíjanie eliminuje odstránenie puzdro pre Galaxy s rezacím zariadením S10 Plus (6.4 cm) .

Odolný proti nárazu zadný nárazník je určený pre tvrdý šok absorpcie a aids proti náhodnému pádmi, nárazmi a škrabancami pre lepšiu ochranu.

Táto technológia zabraňuje vodoznak alebo dúhový efekt na zadnej strane prístroja, takže jasný výhľad na všetky časy. To nemení vzhľad pôvodný vzhľad, ale výkon sa zvýšil váš prístroj prestane lepit na prípade.

Funkcie tvrdý Certifikované Vojenskej Triedy Drop Ochranu posilnené vnútorného a vonkajšieho rohu bariéry špeciálne vytvorený na ochranu z oboch strán proti pádu alebo klesne, pri zachovaní štíhly a elegantný profil. Plus, bezpečné zariadenie špecializované vstavané ozdobná šnúrka na uniforme otvor na pripevnenie náramku alebo krku popruhy pre vaše pohodlie.

Ochranu obrazovky s istotou, keď lícom dole s presnými na mieru pery určené na výťah displej bezpečne preč z plochých povrchov. Presné výrezy umožňujú ľahký prístup k potrebným porty a podrobné tlačidlo kryty s vnímavý kliknutí v neporušenom perfektné fit.

Balík Obsahuje:

1 × Brnenie Bumper Kryt

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty