Stmievateľné E27 B22 LED WiFi Smart Ligting LED Žiarovky RGB Inteligentné Aplikácie Kontrolované Alexa Kompatibilné Google Asistent 85-265v

Stmievateľné E27 B22 LED WiFi Smart Ligting LED Žiarovky RGB Inteligentné Aplikácie Kontrolované Alexa Kompatibilné Google Asistent 85-265v

a736

Novinka

Skladom

€5.86 €4.10
Počet

Štítky: wifi gu10 alexa, tuya smart rgb žiarovka, led žiarovka e27 ce, B22, ovládanie led wifi, žiarovka e14 rgb, žiarovka led e14, žiarovka led e27, led aplikácie, e14 rgb.

NOVÉ PRODUCR PODPORA

Nákupom 2020 nový štýl pásy,môžete získať extra darček,darček pre vybrať,obráťte sa s predávajúcim, aby si to teraz

Priateľské Pripomienka:

1.Ak balík, sú stratené, poškodené alebo nefunguje, a tak ďalej, Prosím kontaktujte nás pred Riešiť prípadné Spory alebo Odchode Žiadne Negatívne Ohlasy. Ako profesionálny predajca v Sos, sme určite sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy, Účinné a správne.

Upozornenie

1.Tento produkt by nemali používať s "Smartlife"app,môže používať iba s "Techlife"app. 2.Diaľkové a riadenia skupiny: Naďalej pripojenie na wifi smart lampa-žiarovka na domácej sieti (podporuje iba 2,4 GHz wi-fi), môžete na diaľku ovládať inteligentné lampy-lampy na svoj smartphone na simuláciu, keď odídete z domu. Existujú ľudia, čo sú v dome. Skupina kontrolná funkcia umožňuje súčasne ovládať niekoľko žiaroviek "inteligentné lampy" na nastavenie scény. V záujme stiahnite správnu verziu žiadosti, prosím, naskenujte kód QR na lampu v poli alebo naskenujte kód QR na spodnej časti špecifikácia.

POZNÁMKA

máme dva typy(RGB a NIE RGB) prosím, vyberte si ten, ktorý chcete.

Nové Propagácia Produktov

Predám 1 Prenosná UV Sterilizátor Dostanete 2 Zadarmo USB Svetlo Kúpiť 2 Prenosné UV Sterilizátor Druhý 60% z

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty