2 Flauty Kompresie Chipbreaker Karbidových Špirála Router Bit - 6 mm 8 mm 12 mm Ramienka

2 Flauty Kompresie Chipbreaker Karbidových Špirála Router Bit - 6 mm 8 mm 12 mm Ramienka

a860

Novinka

Skladom

€10.15
Počet

Štítky: 2 flauty, drevo router bit drieku 6 mm, figúrky shanks, rovno router bit 12mm ramienka, 8mm stopka konci mlyn, trochu router, palička, tvár mlyn nástroj, fi wi router, eva cnc bitov.

Popis Produktu

Na Youlike heavy-duty karbidových kompresie-cut flush výbava router bit funkcie 1-5/8" rezná dĺžka a dvojité vodiace ložisko zabezpečené pomocou poistnej matice. Celková dĺžka je 4-5/16" s 1/2" s priemerom 1/2" drieku. Špirála flush výbava router bitov práce, rovnako ako pravidelné flush výbava bitov, ale špirály fréza znižuje chipping. Pracujú s preglejka, MDF, pevné drevo, plastové lamináty a neželezných kovov ako hliník.

Balenie A Doprava

Balenie 1. Po prvé zábal s papiera alebo PP film,potom dal do plastové okno alebo papierové krabice, nakoniec do kartónu alebo drevené prípade. Štandardný export balenie. 2_Shipping 1. FedEx/DHL/UPS/TNT na vzorky,Dvere-na-Dvere; 2. Letecky alebo po Mori, pre batch tovaru,pre FCL; Letisko/Port prijímanie; 3. Zákazníci uvedením zasielateľa alebo obchodovateľné spôsoby dopravy; 4. Doba dodania: 5 až 10 dní pre vzoriek; 7-35 dní pre batch tovaru. Platobné Podmienky 1. Platby: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal,Obchod Kvality; 2. O zaplatení, 70% vkladu až 30% zostatok pred doručenia;

Informácie O Firme

Chenan Youlike Stroje a Náradie CO., S.r.o. je priemyselná výroba drevoobrábacích nástrojov z Číny, 20 rokov skúseností z nástrojov, výrobu a export, Youlike nástroje sa zameriava na zlepšenie kvality, že technológie sa vyvíjajú a položky a stroje, inovácie. Aby sa splnili požiadavky worldwidely, všetky položky sú vyrábané pod ISO9001: 2000 systém. V záujme toho, aby sa výrobky v najlepšej kvalite, CNC stroje využívajú vo výrobných procesoch na každú položku, krok za krokom. Každý bit je prísne kontrolované pred lode von. Vždy sa môžete spoľahnúť na kvalitné nástroje a služby z nás!

FAQ

Q1: Čo je Záruka na karbid volfrámu produkty ? A1: Máme vlastné vysoko presné triedenie stroj na kontrolu geometrie rozmery a aplikovať ultra jemné zrno veľkosti substrát potiahnuté s vysokým výkonom nátery zaručiť životnosť našich výrobkov, ktorý môže uspokojiť každý pracovný stav.Ak akékoľvek problémy s kvalitou na našej strane došlo v tejto lehote , budeme trvať na prepravné náklady na výmenu. Q2: poskytujete vzorky zadarmo? A2: Áno, zvyčajne poskytujeme bezplatné vzorky na testovanie pod podmienkou nákladné hradí zákazník. Q3: Aká je vaša minimálna objednávka požiadavka? A3: Budeme uvádzať MIN pre každú položku v ponuke list. Akceptujeme vzorky a skúšobného poriadku. Ak množstvo jednotlivé položky nemôže dosiahnuť MIN, cena by mala byť vzorka cenu. Otázka 4: Aké je dodacia lehota o vaše produkty? A4: záleží na zozname dostupnosti.Ak sa položky sú potrebné na sklade, dodacia doba bude do 8 pracovných dní, ale ak nie, dodacia doba bude okolo 20 pracovných dní. O5: Môžete výroba karbidu Špeciálne tvarované výrobky? A5: Áno, môžeme. Môžeme produkovať ako štandardné konci mlyny a špeciálne nástroje. Sme im môže zabezpečiť podľa vašich výkresov a vzoriek. Q6: Môže mám, aby pracovného plánu ? A6: Áno, pošleme pracovného plánu vašej objednávky každý týždeň. Budeme prezrieť a vyskúšať všetky tovaru v prípade poškodenia a chýbajúce časti pred zásielky. Podrobné inšpekcie obrázky objednávky vám bude zaslaný na vaše potvrdenie pred dodaním. Vaša odozva je v našich silách, česť, prosím, neváhajte nám vašu cennú spätnú väzbu a môžeme nechať budete cítiť istejšie našej spoločnosti a produktov.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty