Autorádio 2 DIN Android 10 PX6 Pre Toyota Prius 2009 2010-2013 2DIN auto stereo auto audio navigácia multimediálny systém obrazovke

Autorádio 2 DIN Android 10 PX6 Pre Toyota Prius 2009 2010-2013 2DIN auto stereo auto audio navigácia multimediálny systém obrazovke

a904

Novinka

Skladom

€278.34 €172.57
Počet

Štítky: autorádio, cd, bluetooth autorádio, android px6, corolla, 2 din rádio pre android, 2din android rádio, smartphon, android auta, chana.

Obleky Pre: Pre Toyota Prius Na Roky 2009-2013 Poznámka: Kompatibilné zoznam je len pre vaše refernece , prosím, potvrďte tvar a veľkosť stredovej konzoly pred ponúkania cien. 1. DARČEK=nástroje+MIC+ kópia mapy do GPS vo vnútri( môžete použiť gps priamo, neobsahuje mapu karty)

2. Máme ruskej Španielsko Poľsko sklade, ak si kúpite výrobok z týchto skladu colný poplatok za žiadne DAŇOVÉ poplatok, a žiadny iný poplatok , a budete prijaté zásielky 3-7 dní, ak sa žiadne špeciálne podmienky. A zahraničných produkt cenu nižšiu, ako je čínsky produkt, cena , tak, že zvolíte tieto sklad výrobkov je lepšou voľbou pre vás.

PX6 PX6 je najlepšie čip na trhu v súčasnosti funguje to najrýchlejšie ako všetky ostatné typu. ANTUTU skóre je 160770, čo je lepšie, ako 7853 4G+64 G, PX5, a všetky ostatné 4+64 G druhu na trhu. V porovnaní s inými typ fo rádio, PX6 rádio môžete stiahnuť viac druhov android APLIKÁCIÍ z android marketu, a APLIKÁCIE môžu pracovať lepšie.

Zelená značka sa môže nainštalovať naše rádio. Ako pre červená značka, autorádio, veľkosť sa líši náš výrobok a autorádio, nemôže byť nainštalovaná. Ak ste stále nejasné, prosím zanechať odkaz na náš zákaznícky servis. My vám pomôžeme.

Úplná AV výstup funkcia Toto rádio je plne AV výstup funkcia (voliteľné), táto funkcia bude priniesť veľa zábavy pre deti a rodinu, ktorí sú na zadnom sedadle sa na dlhú cestu. Môžu sledovať TELEVÍZNE relácie, filmy, kreslené filmy, video na Youtube,MV a iné videá. Na trhu , väčšina obchod rádia nemajú AV výstup funkcie.

Stavať v bezdrôtovej CAPLAY Toto rádio patria Stavať v bezdrôtovej CAPLAY a android AUTOMATICKÉ funkcie(voliteľné). Keď pripojíte váš mobilný telefón rádio cez ZIINK app, a Potom sa môžete ovládať svoj mobilný telefón pomocou našich obrazovke rádio. Môžete uskutočniť hovor, počúvať mobilný telefón, hudba,a nechajte mobilný telefón súboru na obrazovke rádio.

Externé Carplay Ak sa vám nepáči stavať v Caplay , môžete si vybrať nižšie biele vonkajšie Caplay .

Čipy Rádio používať najlepšie rádio čip-NXP6686 a najlepší zosilňovač čip-TDA7851L. NXP6686 čip je najlepšie rádio čip, a lepšie than7708,6851 a akékoľvek iné rádio čip. to je najlepšie rádio čip na trhu v súčasnosti. Dobré rádio čip, aby rádiový signál silnejší. TDA7851L je najlepšie amplfier IC na trhu v súčasnej dobe. Je to lepšie ako 7388 a všetkých ostatných. To robí auto kvalitu zvuku byť lepšie ako iné rádiové typu. Ak potrebujete najlepšiu kvalitu zvuku , odporúčame vám vybrať DSP funkcie príliš, DSP je digitálny zosilňovač systém, ktorý ponúka najlepší zvuk quatity.

DSP DSP je digitálny zosilňovač systém, to pomocou digitálneho signálu, je aby auto zvuk quatity lepšie ako predtým. PX5 a PX6 DSP je najlepšie DSP na trhu v skutočnosti, prosím, nezaujíma EQ množstvo, prosím, cítiť našu px5/px6 rádio kvalita zvuku je veľmi dobrá. PX5/PX6 DSP obsahujú mnoho stránok, môžete nastaviť mnoho parametrov, ako si prajete ,prosím pozrite si nižšie stránky.

DVR Naše dvr je pravda, Full HD 1080P DVR. Má dobré funkciou nočného videnia a ADAS funkciu. Nižšie je pravda foto našich DVR.

AHD Naša predajňa všetky 4G+64 G rádia, podpora AHD 1280*720P kamera, tento fotoaparát je voliteľná funkcia, ak to potrebujete, môžete kliknúť na tlačidlo nižšie fotografie a kúpiť ho spolu s rozhlasovými

1280*720P IPS displej Toto rádio mať dva druhy displej-1024*600P HD displej a 1280*720P super v HD obrazovky. 1280*720 obrazovka je farebné a viac jasnejšie, než normálne HD displej. Môžete si vybrať typ, ako si prajete.

Riadiť koliesko ovládania Všetky rádia v našom obchode sú podpora vola koliesko ovládania. Na vola koliesko vaše auto môžete ovládať naše rádio po inštalácii rádio. (avšak riadiť koleso stránka je prázdna normálne. If you nádeje vidieť aoo tlačidlá v riadiť koleso stránke , stačí pripojiť TLAČIDLO linka na auto riadiť koleso line , potom uvidíte všetky vola koliesko na stránku) Ak vola koliesko dosen nefunguje , prosím , nebojte sa, a nie sporu, prosím zanechať správu na nás, pomôžeme vám, aby to fungovalo na 100%.

APLIKÁCIA Naše rádio sa môže stiahnuť každý typy android APLIKÁCIE, napríklad FACEBOOK, Youtube, Google mapy, Google store, OUTLOOK,...atd. Mnoho android APP môže byť nainštalovaná tak, aby toto rádio a môže dobre fungovať, (Remindign: ak potrebujete veľkú APLIKÁCIU, ako napríklad Live broadcast APLIKÁCIE, bude sa musieť veľmi veľké RAM a ROM. Odporúčame, aby si mohli kúpiť väčšie CPU a RAM, ROM, rádio typu. Ak vaša APLIKÁCIA, je potrebné veľmi veľké RAM, rádio môže fungovať dobre.)

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty