Pôvodné Audio-Technica AT2031 Kondenzátora Mikrofón Pre Klavír, Husle Gitara, Spev Profesionálny Mikrofón

Pôvodné Audio-Technica AT2031 Kondenzátora Mikrofón Pre Klavír, Husle Gitara, Spev Profesionálny Mikrofón

a948

Novinka

Skladom

€193.33 €141.13
Počet

Štítky: fotoaparát microfone, jack xlr mikrofón, neumann u87, audio-technica, audio-technica pre slúchadlá, audio dslr, headset s5, piano nástroj, turntabl, microphon.

AT2031 Hlavné Rysy: 1. Vynikajúci výkon a pevná konštrukcia; 2. Vydrží vysoký zvukový tlak a majú široký dynamický rozsah; 3. Hladké a viac rozšírená frekvenčná odozva, lepšie zlepšenie vysoký frekvenčný rozsah; 4. Prepínanie 150Hz 6dB/oct high-pass filter; 5. Na cardioid urcenim dizajn môže zlepšiť izolácie rádio cieľ; 6. Nižšiu hlučnosť podlahy výkon, je veľmi vhodný pre digitálne záznamové zariadenia; 7. Je to ideálne rádio voľbou pre reťazcov, ako sú husle, violončelo, akustická gitara, harfa a klavír. AT2031 je ideálny mikrofón pre pokročilých nahrávacie štúdiá a živé sláčikové hudobné aplikácie. Jeho dlho-polarizované radio head poskytuje podrobnejšie zvuk a rozšírená frekvenčná odozva a vysoko-frekvenčný rozsah prsníkov. Nízka hlučnosť podlahy a vysoká hladina akustického tlaku možnosti spracovania poskytuje široký dynamický rozsah, čo je veľmi vhodné pre aplikácie s prísne požiadavky. AT2031 technické ukazovatele Súčasti: pevná plnenie prepájací, elektrostatické kapacitný typ Urcenim: tvare Srdca urcenim Frekvenčný rozsah: 20-20,000 Hz High-pass filter: 150 Hz, 6 dB/oktáva Otvorený okruh citlivosť: -34 dB (19.9 mV) na 1V at 1 Pa Impedancia: 85 ohm Maximálny vstupný akustického tlaku: 141 dB, 1 kHz pri 3% T. H. D Hluku: 17 dB hladina akustického tlaku Dynamický rozsah (typický): 124 dB, 1 kHz na najvyššej akustického tlaku S/N pomer: 77 dB, 1 kHz pri 1 Pa Phantom napájanie: DC 48V, príkon 2 mA typické Prepínač: high pass filter, Hmotnosť: 134 g Veľkosť: Ø21mm x 143mm (max priemer x dĺžka) Výstupný terminál: vstavané tri-pin XLRM dialo muž Štandardný konektor: AT8405a mikrofón klip; čelné sklo; ochranné taška vezmite Prosím na vedomie pred vami, aby:

O Colné Daň a Dani:

* Cena nezahŕňa clo.

* Dovozných ciel a daní sú kupujúceho zodpovednosti.

O Zásielke:

* Vo všeobecnosti máme loď balík cez Artpetrusdigital.sk Štandardná Doprava.

Vrátenie & Repalcement & Záruka:

* Prosím informujte nás do 3 dní s jasným fotografie alebo videa ak dostanete tovar problém.

* Prosím, vráťte nám v pôvodnom stave tovaru a odoslať Registrované Postalfor výmenu alebo vrátenie peňazí a dajte nám vedieť sledovacie číslo čoskoro.

* Zabezpečíme výmenu alebo proces refundácie pre vás hneď, ako sme potvrdiť vrátil

Farba

*Našich webových stránkach prezentuje produkt položky sú tak blízko skutočnú farbu,

ale vezmite inom svetle a zobrazenie faktory, tam je určitá farba.

Spätná väzba

* Náš úspech závisí na vašej spokojnosti, preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité.

* Prosím zanechať 5 hviezd, ak ste spokojní s našich produktov a služieb. Ďakujeme za vašu podporu .

* Kontaktujte nás prosím v prvom rade, ak sa stretnete s problémami, budeme viac než radi, že sa s vami spolupracovať, riešiť vaše problémy.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty