Cartoon Autá Silikónové Konkrétne Formy Ručné Kvetináče Plesne Betónový Kvetináč Zdobenie Nástroj

Cartoon Autá Silikónové Konkrétne Formy Ručné Kvetináče Plesne Betónový Kvetináč Zdobenie Nástroj

a953

Novinka

Skladom

€45.67 €31.97
Počet

Štítky: sillicone formy tortu, hrniec, silikónová forma dlaždice, klenutý silikónové formy, auto nálepky, formy silikon, formy, kawaii keycap, Auto repair tool, silikónové molde betónu.

Cartoon Autá Silikónové Konkrétne Formy Ručné Kvetináče Plesne Betónový Kvetináč Zdobenie Nástroj

Materiál: potravinársky Silikón Farba:Biela Roztomilý Auto Má 8 Vzorov,Veľkostí Pls Pozri Vyššie. Funkcie:Pružný a Non-Stick,Ľahko Demould a Čistí,Odolný vo Použiť Opakovane Silikónové Formy Vhodný pre rôzne využitie, ako sú:betón,cementové,živice,pottrey,omietky - Skvelé využitie na darčeky pre rodinu a priateľov,alebo začať svoj vlastný domáce podnikanie - Vhodné pre rastliny ako succulents,alebo veľký tidy up všetky tie kúsky na vašej lavičke

FAQ

1.Ako dlho dostanem tovar?

Zvyčajne logistického prepravného času je o 15 až 30 dní.Ak sa potrebujete dostať tovar rýchlo, môžete si vybrať, DHL, FedEx, UPS, atď. Alebo kontaktujte nás a my sa budeme snažiť poskytovať vám s riešením.

2.Čo ak som nedostal tovar?

Ak nechcete dostávať tovar v dodacej lehote, vrátime vám alebo odoslať vás.Venujte prosím pozornosť k vašej objednávky po objednávke. Ak existuje akékoľvek abnormality, ihneď nás prosím kontaktujte.

3.Aká je veľkosť a špecifikácie výrobku?

Pre veľkosť produktu a špecifikácie informácie, vysvetlíme v detaile produktu úvod, prosím, starostlivo skontrolujte.

4.Bude kvalita výrobkov je zaručená?

Budeme zabezpečiť vysokú kvalitu našich výrobkov.Ak je problém s výrobku dostanete, budeme kompenzovať si podľa pravidiel.

5.Môžem získať špeciálnu zľavu?

Často sme sa nastaviť kupóny alebo propagačné, preto sledujte pozorne, a získať zvýhodnenú cenu.Ak si kúpite veľa produktov, dáme vám dobré zľavy.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty