Budem Veľký Brat Narodenia & Tehotenstva Oznámenie T-Shirt Top Chlapec, Dieťa, Syn Rodiny Vzhľad Tshirts Letné Módy Čaj

Budem Veľký Brat Narodenia & Tehotenstva Oznámenie T-Shirt Top Chlapec, Dieťa, Syn Rodiny Vzhľad Tshirts Letné Módy Čaj

a95

Novinka

Skladom

€8.42 €3.79
Počet

Štítky: tehotenstvo oznamy, malý brat t tričko, veľký brat nastaviť, veľký brat sa, tehotenstvo humor tričko, veľký brat, tehotenstvo oznámenie vyrovnané, im bude veľký brat, veľké čierne korisť, tehotenstvo vtipné tričko etsy.

1 - Sme poskytujú vysokú kvalitu produktu. 2 - Budete priamo kúpiť z číny factory. 3 - Môžeme ponúknuť Poklesu Prepravy a Dizajn najnovšie štýl pre vás.

4 - Ak potrebujete predávať naše produkty ponúkame vám obrázky bez vodotlače. 5 -akceptujeme aj DIY na cutomize štýl, prosím, neváhajte nás kontaktovať.Vďaka. 6 - Ak by ste chceli kúpiť veľké množstvo,prosím pošlite nám e-mail, dáme vám najlepšiu cenu! 7 - Prosím, uistite sa, že vaše meno, adresu, psč, atď., správne a úplné. 8 - Prosím, nech nás má čas sa s tebou hovoriť, neotvárajte spor prvý. O Rozdiely Farieb v Dôsledku obmedzenia vo fotografii a nevyhnutné rozdiely v nastavení monitora, farby ukázalo, že nemusia byť 100% zhodné s skutočných položiek. Dúfam, že sa vám mohol pochopiť to dobre. Ďakujeme! Ďakujeme vám za vašu podporu a prajeme vám príjemné online nakupovanie.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty