Arabské Orientálny Olej Parfum Dlhotrvajúci Originálne SAE Al Rehabilitačné Koruny Parfumy Striebra pre Ženy, pre Mužov, Unisex 6ml

Arabské Orientálny Olej Parfum Dlhotrvajúci Originálne SAE Al Rehabilitačné Koruny Parfumy Striebra pre Ženy, pre Mužov, Unisex 6ml

a999

Novinka

Skladom

€10.27 €3.18
Počet

Štítky: vetrovka massimo dutti, rias rozšírenie privat label, rias rozšírenie kórejského, massimo dutti taliansko, bento box kreslených, gáfor olej, hip až olej, creed olej, olej perfum, vôňa mydla.

Typ : Koncentrovaný parfum olej

Vôňa : Unisex

Značka : Al rehabilitačné Koruny parfumy

Objem : 6 ml.

Skupina vône : Drevo, kvetinové, Pižmo

Hore poznámky : Biely Orgován, zelený čaj, bergamot.

Stredné tóny : Biele pižmo, Zelený Citrón, Papradie.

Základná poznámky : Biela, Žltá, ibištek semená, dubového machu.

Možné analógov :

-Mníchov MUC z vôňa odoslania.

Krajina : Spojené Arabské Emiráty.

Arabské olej parfum unisex al rehub Koruny parfumy Striebro/silver, Orientálne parfumy 6 ml.:

Arabské olej parfum striebro z Al rehabilitačné sa uvoľňujú do Al rehabilitačné parfémy značky v spojených arabských emirátoch. Je to čerstvé, bold, osviežujúce vône pre ňu a pre neho. Aróma striebra z Al rehub bude apelovať na fanúšikov šťavnaté citrusové plody, mäkkej zelenej tráve s tieni zemitá vôňa, smelé a odvážne, a chcú preukázať svoju chuť ich kvality Arromat je relevantné v teplom období a je vhodný pre prácu a štúdium, prechádzky, dátumy a oslavy. Aróma striebra z Al rehabilitačné patrí do rodiny drevo, kvetinové, Pižmo. Hore poznámky: pomaranč, limetka, Mandarínka. Stredné poznámky: Jazmín, Iris, karamel, Machy, mäty. Základná poznámky: ylang-ylang. Strieborné vôňa je vyrábaná v podobe 3 ml a 6 ml oleja parfum, ako aj v podobe parfumu vody. Na internete môžete nájsť a kúpiť sondy tejto vône, prečítajte si zákazník recenzie.

Zloženie :

Butylphenyl метилпропиональ, linalool, geraniol, limonene, citral, citronellol, kumarínu, parfumy, amyl cinnamal, benzyl benzoate, бензилциннамат, гексилцинамаль.

Podmienky skladovania : Skladovať na chladnom mieste.

Balenie : Kartón balenie, svetlo sklenené fľaše s loptou, dávkovač, žehlička skrutkovací uzáver so značkou rytie.

Metódy použitia : naneste malé množstvo parfumu olej môže byť na zápästie, za ušami, na zadnej opierky, vľavo a vpravo na krku.

Trvanlivosť : 60 mesiacov.

On-line trhu orientálnej tovaru nilemart (nilmart) Je jeden z najväčších obchodov vo Východnej výroby a s istotou má svoje vedúce postavenie na viac ako 7 rokov.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty